Dames 1 22-23.jpg Heren 1 22-23.jpg Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg Hockeyballen.jpg Line up D1.jpg H1 blijdschap.jpg Actie H1.jpg Line up rokerig.jpg Groepsfoto Rabo Fandag header website.jpg Actie Dames 1.jpg MHCZ clubapp.jpg Luchtfoto header website.jpg Ballenkids.jpg
 
 

Dames 1

Spelers Dames 1

Sophie Boeije
Benthe Frissen
Jacqui Kentgens
Femke de Kooter
Britt Latumahina
Lauren Latumahina
Isabell van der Linde
Claire Luiten
Sophie Muntendam
Romy Nepveu
Daphne Pronk
Emma Schuite
Jill van Trigt
Sanne van Veen
Marylène Verhaar
Eveline Verhaar
Rachel Zuliani

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer / Coach Joep Stoop
Assistent Trainer / Coach Robert Noall
Assistent Trainer / Coach Esther van Sas
Manager Lisanne Vogel
Aanvoerder Jacqui Kentgens

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Craeyenhout D1 Groen-Geel D1 12:45
Alphen D1 Reigers D1 12:45
Overbos D1 Qui Vive D1 12:45
Haarlem D1 Alecto D1 12:45
Forescate D1 Zoetermeer D1 12:45
Westerpark D1 Rijswijk D1 12:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Zoetermeer D1 14 30 9 3 2 29 15 0
2 Craeyenhout D1 14 27 8 3 3 37 18 0
3 Alphen D1 14 23 6 5 3 27 28 0
4 Qui Vive D1 14 22 6 4 4 20 18 0
5 Reigers D1 14 21 6 3 5 23 19 0
6 Haarlem D1 14 21 6 3 5 18 25 0
7 Groen-Geel D1 14 19 5 4 5 21 16 0
8 Forescate D1 14 15 4 3 7 19 22 0
9 Rijswijk D1 14 15 4 3 7 18 24 0
10 Westerpark D1 14 14 4 2 8 20 27 0
11 Alecto D1 14 13 3 4 7 15 21 0
12 Overbos D1 14 11 2 5 7 13 27 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mrt MHC Forescate D1 12:45 uit
28 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE D1 n.n.b thuis - Veld 1
2 apr Rijswijksche Hockey Club D1 12:45 thuis - Veld 1
11 apr hdm D2 n.n.b uit
16 apr H.C. Haarlem D1 12:45 uit
23 apr Groen-Geel D1 n.n.b thuis
25 apr D.H.C. Hudito D1 n.n.b thuis - Veld 1
30 apr BHC Overbos D1 12:45 uit
7 mei MHC de Reigers D1 n.n.b thuis
11 mei HV Westland D1 n.n.b thuis - Veld 4
14 mei HC Alphen D1 n.n.b thuis
21 mei U.H.C.QUI VIVE D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Craeyenhout D1 Zoetermeer D1 (2-2)final
Alphen D1 Westerpark D1 (3-3)final
Overbos D1 Rijswijk D1 (1-4)final
Haarlem D1 Groen-Geel D1 (1-4)scheduled
Forescate D1 Reigers D1 (1-0)final
Alecto D1 Qui Vive D1 (2-1)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Qui Vive D1 Forescate D1 (1-0)final
Reigers D1 Haarlem D1 (3-0)final
Groen-Geel D1 Overbos D1 (0-1)scheduled
Rijswijk D1 Alphen D1 (1-2)scheduled
Westerpark D1 Craeyenhout D1 (3-1)scheduled
Zoetermeer D1 Alecto D1 (2-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Craeyenhout D1 Rijswijk D1 (1-1)scheduled
Alphen D1 Groen-Geel D1 (2-1)scheduled
Overbos D1 Reigers D1 (2-1)scheduled
Haarlem D1 Qui Vive D1 (2-1)final
Forescate D1 Alecto D1 (1-4)scheduled
Westerpark D1 Zoetermeer D1 (1-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Alecto D1 Haarlem D1 (1-2)scheduled
Qui Vive D1 Overbos D1 (2-2)final
Reigers D1 Alphen D1 (2-3)final
Groen-Geel D1 Craeyenhout D1 (3-0)scheduled
Rijswijk D1 Westerpark D1 (2-1)scheduled
Zoetermeer D1 Forescate D1 (2-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Craeyenhout D1 Reigers D1 (3-1)scheduled
Alphen D1 Qui Vive D1 (2-2)final
Overbos D1 Alecto D1 (0-0)scheduled
Haarlem D1 Forescate D1 (1-0)final
Rijswijk D1 Zoetermeer D1 (1-0)scheduled
Westerpark D1 Groen-Geel D1 (1-2)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Forescate D1 Overbos D1 (5-1)final
Alecto D1 Alphen D1 (1-2)final
Qui Vive D1 Craeyenhout D1 (0-1)scheduled
Reigers D1 Westerpark D1 (2-1)final
Groen-Geel D1 Rijswijk D1 (1-1)scheduled
Zoetermeer D1 Haarlem D1 (1-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Craeyenhout D1 Alecto D1 (5-0)scheduled
Alphen D1 Forescate D1 (4-3)final
Overbos D1 Haarlem D1 (1-2)final
Groen-Geel D1 Zoetermeer D1 (0-1)final
Rijswijk D1 Reigers D1 (0-1)final
Westerpark D1 Qui Vive D1 (2-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Haarlem D1 Alphen D1 (0-0)final
Forescate D1 Craeyenhout D1 (2-0)scheduled
Alecto D1 Westerpark D1 (0-1)scheduled
Qui Vive D1 Rijswijk D1 (2-0)final
Reigers D1 Groen-Geel D1 (2-0)scheduled
Zoetermeer D1 Overbos D1 (3-0)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Craeyenhout D1 Haarlem D1 (6-3)scheduled
Alphen D1 Overbos D1 (1-1)final
Reigers D1 Zoetermeer D1 (2-2)scheduled
Groen-Geel D1 Qui Vive D1 (2-3)final
Rijswijk D1 Alecto D1 (1-2)scheduled
Westerpark D1 Forescate D1 (1-2)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Overbos D1 Craeyenhout D1 (1-1)scheduled
Haarlem D1 Westerpark D1 (2-1)final
Alecto D1 Groen-Geel D1 (0-0)scheduled
DONDERDAG 24 NOVEMBER 2022
Qui Vive D1 Reigers D1 (2-1)final
Forescate D1 Rijswijk D1 (1-3)final
Alphen D1 Zoetermeer D1 (2-6)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Craeyenhout D1 Alphen D1 (2-0)final
Reigers D1 Alecto D1 (2-2)scheduled
Groen-Geel D1 Forescate D1 (1-1)final
Rijswijk D1 Haarlem D1 (0-1)final
Westerpark D1 Overbos D1 (2-0)final
Zoetermeer D1 Qui Vive D1 (2-0)final
ZONDAG 5 MAART 2023
Qui Vive D1 Alecto D1 (1-0)final
Reigers D1 Forescate D1 (1-1)final
Groen-Geel D1 Haarlem D1 (3-0)scheduled
Rijswijk D1 Overbos D1 (1-1)final
Westerpark D1 Alphen D1 (2-1)final
Zoetermeer D1 Craeyenhout D1 (1-4)scheduled
ZONDAG 12 MAART 2023
Craeyenhout D1 Westerpark D1 (4-0)scheduled
Alphen D1 Rijswijk D1 (3-2)final
Overbos D1 Groen-Geel D1 (1-2)scheduled
Haarlem D1 Reigers D1 (1-2)final
Forescate D1 Qui Vive D1 (0-1)final
Alecto D1 Zoetermeer D1 (0-1)final
ZONDAG 19 MAART 2023
Alecto D1 Forescate D1 (2-2)final
Qui Vive D1 Haarlem D1 (2-2)final
Reigers D1 Overbos D1 (3-1)final
Groen-Geel D1 Alphen D1 (2-2)scheduled
Rijswijk D1 Craeyenhout D1 (1-7)scheduled
Zoetermeer D1 Westerpark D1 (4-1)final