Dames 1 23-24.jpg Actie H1.jpg Groepsfoto Rabo Fandag header website.jpg Heren 1 23-24.JPG Hockeyballen.jpg Luchtfoto header website.jpg MHCZ clubapp.jpg Ballenmeisjes D1.jpg D1-actie.jpg Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg
 
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 20:15 KNHB U15 V3
16:00 - 20:15 KNHB U15 Vmini
17:00 - 20:45 GoalieWorks V1
17:30 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V2 - AB M014-2 Chaylin
17:30 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V2 - CD J012-3 of MO16-2 Kiki en Milou
17:30 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V4 - AB J014-1 Rens Kamminga
17:30 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V4 - CD M014-3 Monique van den Broek
17:30 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V5 - AB M012-3
17:30 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V5 - CD M016-3 Rigo Roderiques
19:00 - 20:30 Junioren Trainingsgroep V5 - AB MO18-5 Michel Beer
19:00 - 20:30 Junioren Trainingsgroep V5 - CD M016-5 Lara Hooplot
19:00 - 20:30 Junioren Trainingsgroep V4 - CD M016-1 Monique van den Broek
19:00 - 20:30 Junioren Trainingsgroep V4 - AB M018-2
19:00 - 20:30 Junioren Trainingsgroep V2 - CD M14-4 Jet Jacobse
19:00 - 20:30 Junioren Trainingsgroep V2 - AB MO16-2/MO18-1Robin
20:15 - 21:45 Junioren Trainingsgroep V3 - AB M018-1 Robin
20:15 - 21:45 Senioren Trainingsgroep V3 - CD
20:30 - 22:00 Junioren Trainingsgroep V2 - CD OPTIE DAMES 3 ( TWEEDE (zelfverzorgde )TRAINING)
20:30 - 22:00 Junioren Trainingsgroep V2 - AB
20:30 - 22:15 Trimhockey V4
20:30 - 22:00 Trimhockey V5
20:45 - 22:15 Trimhockey V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Junioren Trainingsgroep V1 - CD
16:30 - 18:00 Junioren Trainingsgroep V4 - AB M012-2
16:30 - 18:00 Junioren Trainingsgroep V4 - CD
17:00 - 18:00 Junioren Trainingsgroep V1 - AB MO12-7 Zoe van Leeuwarden
17:30 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V2 - AB M012-4 Frank Koot
17:30 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V2 - CD M012-6 Anne Sophie Montanus
17:30 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V3 - AB J012-2
17:30 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V3 - CD M016-4 Rigo Roderiques
17:30 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V5 - AB J016-2 Maurits Dirks
17:30 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V5 - CD
18:00 - 19:30 Junioren Trainingsgroep V4 - AB
18:00 - 19:30 Junioren Trainingsgroep V4 - CD M014-1 Berend
18:00 - 19:30 Junioren Trainingsgroep V1 - AB J014-2
18:00 - 19:30 Junioren Trainingsgroep V1 - CD J018-2
19:00 - 20:30 Junioren Trainingsgroep V3 - AB J018-1 Thomas van Meerten
19:00 - 20:30 Junioren Trainingsgroep V3 - CD J016-1 Merlijn Dergent
19:00 - 20:30 Junioren Trainingsgroep V5 - AB MO18-4 Edwin de Klok
19:00 - 20:30 Junioren Trainingsgroep V5 - CD
19:00 - 20:30 Junioren Trainingsgroep V2 - CD M018-3 Rigo R
19:00 - 20:30 Senioren Trainingsgroep V2 - AB M016-6 Alicia Aartsen
19:30 - 21:30 Dames 1 V4 DAMES 1 > JOEP STOOP
19:30 - 21:30 Heren 1 V1 HEREN 1 > CONSTANTIJN DE BEAUFORT
20:30 - 22:00 Senioren Trainingsgroep V2 - CD
20:30 - 22:00 Senioren Trainingsgroep V5 - AB D025-4
20:30 - 22:00 Senioren Trainingsgroep V5 - CD D025-2
20:30 - 22:00 Dames 2 V3 - AB DAMES 2 > PATRICK SMIT
20:30 - 22:00 Heren 2 V3 - CD HEREN 2 > AXEL VERTEGAAL
20:30 - 22:00 Trimhockey V2 - AB TRIMMERS > EDWARD KONIJNENDIJK
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongste Jeugd Trainingsgroep V1 MO10-1 / MO10-2
15:00 - 16:00 Jongste Jeugd Trainingsgroep V3 JO10-1 / JO10-2
15:00 - 16:00 Jongste Jeugd Trainingsgroep V4
15:15 - 18:15 Jongste Jeugd Trainingsgroep V2 MO9-5 / JO9-1 /JO9-2 /JO8-1 / MO8-1 T/M 3
15:15 - 17:15 Jongste Jeugd Trainingsgroep V5
16:15 - 17:15 Jongste Jeugd Trainingsgroep V4 - AB MO10-5
16:15 - 17:15 Jongste Jeugd Trainingsgroep V3 MO10-3 / MO10-4
16:15 - 17:15 Jongste Jeugd Trainingsgroep V1 MO9-1 T/M MO9-4
17:30 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V1 - AB M012-1
17:30 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V1 - CD M014-2 Chaylin
17:30 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V3 - AB J012-1
17:30 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V3 - CD J012-2
17:30 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V4 - AB M012-2
17:30 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V4 - CD M012-3
17:30 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V5 - AB MO16-4 Rigo Roderiques
17:30 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V5 - CD M012-5 Danique van Kleef
18:30 - 20:00 Junioren Trainingsgroep V2 - CD J014-1 Rens Kamminga
18:30 - 20:00 Junioren Trainingsgroep V2 - AB MO18-2 even verschoven i.v.m. D5 Annelies
18:30 - 20:00 G/LG Hockeyteam Vmini
19:00 - 20:30 Junioren Trainingsgroep V5 - CD J014-2.Jeannot Nierman
19:00 - 20:30 Junioren Trainingsgroep V3 - CD M018-1
19:00 - 20:30 Junioren Trainingsgroep V4 - CD J018-1 Thomas van Meerten
19:00 - 20:30 Junioren Trainingsgroep V1 - AB M016-1 Monique van den Broek
19:00 - 20:30 Junioren Trainingsgroep V1 - CD
19:00 - 20:30 Senioren Trainingsgroep V4 - AB J016-1 Merlijn Dergent
19:00 - 20:30 Dames 6 V5 - AB Dames 6 Bert Ramackers
19:00 - 20:30 Heren 3 V3 - AB HEREN 3 OPTIE (speler Luke van Os)
20:00 - 21:30 Junioren Trainingsgroep V2 - CD M018-6 Renaldo Antonissen
20:00 - 21:30 Senioren Trainingsgroep V2 - AB DO25-3 OPTIE
20:30 - 22:00 Senioren Trainingsgroep V5 - CD
20:30 - 22:00 Senioren Trainingsgroep V5 - AB
20:30 - 22:00 Senioren Trainingsgroep V4 - CD DO25-1 OPTIE
20:30 - 22:00 Dames 3 V3 - CD DAMES 3 > MERLIJN DERGENT
20:30 - 22:00 Dames 30-1 V1 - AB D30-1 Peter Lavin
20:30 - 22:00 Dames 4 V4 - AB Dames 4 Bert Ramackers
20:30 - 22:00 Dames 5 V3 - AB DAMES 5 OPTIE > Luke van Os
20:30 - 22:00 Heren 4 V1 - CD HEREN 4 OPTIE
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Junioren Trainingsgroep V1 - AB
16:30 - 18:00 Junioren Trainingsgroep V1 - CD
16:30 - 18:00 Junioren Trainingsgroep V4 - AB
16:30 - 18:00 Junioren Trainingsgroep V4 - CD
17:30 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V3 - AB J014-1 Rens Kamminga
17:30 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V3 - CD M014-3 Monique van den Broek
17:30 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V2 - AB M014-9 Julie van der Put
17:30 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V2 - CD MO16-2 Robin?
18:00 - 19:30 Junioren Trainingsgroep V4 - AB M012-1
18:00 - 19:30 Junioren Trainingsgroep V4 - CD M014-5 Rigo Roderiques
18:00 - 19:30 Junioren Trainingsgroep V1 - AB M016-2 Robin of MO14-1
18:00 - 19:30 Junioren Trainingsgroep V1 - CD M014-7 Jules Jonges
18:00 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V5 - CD M012-4 Frank Koot
18:00 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V5 - AB J012-3 Milou en Kiki; let op verlap eigen training
19:00 - 20:30 Junioren Trainingsgroep V5 - AB MO14-8 Bram Romkema
19:00 - 20:30 Junioren Trainingsgroep V5 - CD J018-3 Frank Koot
19:00 - 20:30 Junioren Trainingsgroep V3 - CD M014-1 Berend of MO18-1
19:00 - 20:30 Junioren Trainingsgroep V2 - CD M016-1 Monique van den Broek
19:00 - 20:30 Dames 2 V3 - AB DAMES 2 > PATRICK SMIT
19:00 - 20:30 Heren 5 V2 - AB H5 (OUD HO25-1) > EDWARD KONIJNENDIJK
19:30 - 21:30 Dames 1 V4 DAMES 1 > JOEP STOOP
19:30 - 21:30 Heren 1 V1 HEREN 1 > CONSTANTIJN DE BEAUFORT
20:30 - 22:00 Junioren Trainingsgroep V2 - CD M018-1 Robin?
20:30 - 22:00 Senioren Trainingsgroep V5 - CD DO25-5 OPTIE
20:30 - 22:00 Heren 2 V3 - AB HEREN 2 > AXEL VERTEGAAL
20:30 - 22:00 Heren 30-1 V3 - CD optie H30-1
20:30 - 22:00 Heren 45-1 V5 - AB H45-1 Robbert Langeveld
20:30 - 22:00 Veteranen XXL V2 - AB Veteranen XXL Edward Konijnendijk
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Junioren Trainingsgroep V5 - AB
16:30 - 18:30 Jongste Jeugd Trainingsgroep V2
16:30 - 17:30 Jongste Jeugd Trainingsgroep V3
16:30 - 17:30 Jongste Jeugd Trainingsgroep V4
16:30 - 17:30 Junioren Trainingsgroep V1 M012-6 Anne Sophie Montanus
16:30 - 17:30 Junioren Trainingsgroep V5 - CD
17:30 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V5 - AB
17:30 - 18:30 Junioren Trainingsgroep V5 - CD M012-5 Danique van Kleef
17:30 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V1 - AB J016-1 Merlijn Dergent
17:30 - 19:00 Junioren Trainingsgroep V1 - CD J012-1
17:45 - 19:15 Junioren Trainingsgroep V4 - AB M012-7 Zoe van Leeuwarden
17:45 - 19:15 Junioren Trainingsgroep V4 - CD M014-1
17:45 - 19:15 Junioren Trainingsgroep V3 - AB JO12-2
17:45 - 19:15 Junioren Trainingsgroep V3 - CD MO14-6 Jules Jonges; eerste op vrijdag?
18:30 - 20:00 Junioren Trainingsgroep V2 - AB M14-4 Jet Jacobse
18:30 - 20:00 Junioren Trainingsgroep V2 - CD J014-2
19:00 - 20:30 Junioren Trainingsgroep V1 - AB J018-1 Merlijn Dergent
19:00 - 20:30 Junioren Trainingsgroep V1 - CD
19:00 - 20:30 Junioren Trainingsgroep V5 - AB
19:00 - 20:30 Junioren Trainingsgroep V5 - CD
19:15 - 20:45 Junioren Trainingsgroep V3 - AB
19:15 - 20:45 Junioren Trainingsgroep V3 - CD
19:15 - 20:45 Junioren Trainingsgroep V4 - AB
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:45 - 11:15 OnFire V4 8, 15, 22 en 29 sep 6, 13, 20 oktober 3, 10 en 17 november
10:30 - 12:00 Trimhockey V2