Luchtfoto header website.jpg Afbeelding MHCZ App 2019-klein.jpg H1 actiefoto 2021 header website.jpg Herfstbladeren header website.jpg Heren 1 team header website.jpg Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg Ballen.jpg Groepsfoto Rabo Fandag header website.jpg D1 actiefoto 2021 header website.jpg Dames 1 team header website.jpg
 
 
Dit schema loopt van 25-10-2021 t/m 31-10-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V1
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V2
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V3
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V4
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V5
17:00 - 18:30 Jongens D1 V2 - CD JD1 > Sanne & Duco Maurits wordt coördinator
17:00 - 18:30 Jongens D2 V2 - AB JD2 > Senna & Calleigh / Maurits wordt coördinator
17:30 - 19:00 Meisjes B1 V4 - CD MB1 > Marcel van Breda
17:30 - 19:00 Meisjes D1 V4 - AB MD1 > Robert Noall & Anerose Vink
17:30 - 19:00 Meisjes D3 V1 3 teams > Movella LET OP VELD GEWIJZIGD OP 25 oktober
17:30 - 19:00 Meisjes D4 V1 3 teams > Movella LET OP VELD GEWIJZIGD OP 25 oktober
17:30 - 19:00 Meisjes D5 V1 3 teams > Movella LET OP VELD GEWIJZIGD OP 25 oktober
18:30 - 20:00 Jongens B1 V2 - AB JB1 > Matthijs
18:30 - 20:00 Jongens C1 V2 - CD JC1 > Maurits
19:00 - 20:30 Jongens A1 V4 - AB JA1 > Thijmen & Rens
19:00 - 20:30 Meisjes B2 V4 - CD MB2 > Marcel van Breda
19:00 - 20:30 Meisjes C3 V1 3 teams > Movella LET OP VELD GEWIJZIGD OP 25 oktober
19:00 - 20:30 Meisjes C4 V1 3 teams > Movella LET OP VELD GEWIJZIGD OP 25 oktober
19:00 - 20:30 Meisjes C5 V1 3 teams > Movella LET OP VELD GEWIJZIGD OP 25 oktober
20:00 - 21:30 Meisjes A1 V3 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 V3 - CD Maurits Eikenhout
20:30 - 22:00 Trimhockey V4
20:30 - 22:00 Trimhockey V2
20:30 - 22:00 Trimhockey V5
21:00 - 22:30 Trimhockey V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V1
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V2
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V3
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V4
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V5
17:30 - 19:00 Meisjes B3 V5 3 teams Movella (MB3, MB4, MB5)
17:30 - 19:00 Meisjes B4 V5 3 teams Movella (MB3, MB4, MB5)
17:30 - 19:00 Meisjes B5 V5 3 teams Movella (MB3, MB4, MB5)
17:30 - 19:00 Meisjes C1 V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D2 V2 - AB
18:00 - 19:00 Heren 1 V1 Heren 1 > Rutger & Leander + Joep
18:00 - 19:00 Meisjes B8 V2 - CD 2e zelfverzorgende training
19:00 - 20:30 Dames 3 V3 - CD Dames 3 > Joep Stoop
19:00 - 20:30 Dames Jong 3 V2 - AB Edward Konijnendijk
19:00 - 20:30 Jongens C2 V1 - AB Merlyn Dergent
19:00 - 20:30 Meisjes A2 V3 - AB MA2 > Erlyn
19:00 - 20:30 Meisjes A3 V5 3 teams > Movella (MA3, MA4, MA5)
19:00 - 20:30 Meisjes A4 V5 3 teams > Movella (MA3, MA4, MA5)
19:00 - 20:30 Meisjes A5 V5 3 teams > Movella (MA3, MA4, MA5)
19:00 - 20:30 Meisjes C6 V2 - CD MC6 > op verzoek Bert
19:15 - 20:15 Jongens A2 V4 - AB 2e zelfverzorgende training
19:15 - 20:15 Jongens B2 V4 - CD 2e zelfverzorgende training
19:15 - 20:15 Meisjes B7 V1 - CD 2e zelfverzorgende training
20:30 - 22:00 Dames 1 V1 Dames 1>Mark & Thijs
20:30 - 22:00 Dames 2 V3 - AB Dames 2 > Loek
20:30 - 21:30 Dames Jong 4 V5 - CD 2e zelfverzorgende training
20:30 - 22:00 Heren 1 V4 Heren 1> Rutger & Leander
20:30 - 22:00 Heren 2 V3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 4 V2 - AB Edward Knijnendijk
20:30 - 21:30 Jongens A3 V2 - CD 2e zelfverzorgende training
20:30 - 21:30 Meisjes A6 V5 - AB 2e zelfverzorgende training
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:00 - 14:15 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V1
08:00 - 14:15 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V2
08:00 - 14:15 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V3
08:00 - 14:15 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V4
08:00 - 14:15 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V5
15:00 - 16:00 Meisjes 8E1 V3 olv Jan Willem Verschuur
15:00 - 16:00 Meisjes 8E2 V3 olv Jan Willem Verschuur
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 V3 olv Robert Noall
16:00 - 17:00 Jongens 8E2 V3 olv Robert Noall
16:15 - 19:15 Jongste Jeugd Trainingsgroep Vmini Trainingsteams
16:15 - 17:15 Jongste Jeugd Trainingsgroep V5 Reservering voor Jongste Jeugd
16:15 - 17:15 Coolkids V2 - AB
16:15 - 17:15 Jongens F1 V1 - D
16:15 - 17:15 Jongens F2 V1 - D
16:15 - 17:15 Kabouters V2 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes 8E3 V4 carrousseltraining
16:15 - 17:15 Meisjes 8E4 V4 carrousseltraining
16:15 - 17:15 Meisjes 8E5 V4 carrousseltraining
16:15 - 17:15 Meisjes 8E6 V4 carrousseltraining
16:15 - 17:15 Meisjes F1 V1 - A
16:15 - 17:15 Meisjes F2 V1 - A
16:15 - 17:15 Meisjes F3 V1 - B
16:15 - 17:15 Meisjes F4 V1 - B
16:15 - 17:15 Meisjes F5 V1 - C
17:15 - 18:15 Jongens 6E1 V1 - A
17:15 - 18:15 Jongens 6E2 V1 - B
17:15 - 18:45 Jongens D2 V3 - CD JD2 > Senna & Calleigh
17:15 - 18:15 Meisjes 6E1 V1 - C
17:15 - 18:15 Meisjes 6E2 V1 - D
17:15 - 18:15 Meisjes 6E3 V2 - A
17:15 - 18:15 Meisjes 6E4 V2 - B
17:15 - 18:15 Meisjes 6E5 V2 - C
17:15 - 18:15 Meisjes 6E6 V2 - D
17:15 - 18:45 Meisjes D1 V3 - AB Robert Noall & Estelle Vogel
17:30 - 19:00 Jongens D1 V4 - A JD1 > Sanne
17:30 - 19:00 Jongens D3 V4 - BCD Movella JD3, JD4
17:30 - 19:00 Jongens D4 V4 - BCD Movella JD3, JD4
17:30 - 19:00 Meisjes C7 V5 3 teams > Movella (MC7, MD6, MD7)
17:30 - 19:00 Meisjes D6 V5 3 teams > Movella (MC7, MD6, MD7)
17:30 - 19:00 Meisjes D7 V5 3 teams > Movella (MC7, MD6, MD7)
18:30 - 20:00 G-Hockey Team V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 V1 JA1, JB1, JC1
18:30 - 20:00 Jongens B1 V1 JA1, JB1, JC1
18:30 - 19:30 Jongens B3 V2 - CD 2e zelfverzorgende training
18:30 - 20:00 Jongens C1 V1 JA1, JB1, JC1
18:45 - 20:15 Meisjes A1 V3 MA1 , MB1, MC1
18:45 - 20:15 Meisjes B1 V3 MA1 , MB1, MC1
18:45 - 20:15 Meisjes C1 V3 MA1 , MB1, MC1
19:00 - 20:30 Jongens B4 V4
19:00 - 20:30 Jongens C4 V4
19:00 - 20:30 Meisjes A6 V5 3 teams > Movella (MA6, MA7, MA8)
19:00 - 20:30 Meisjes A7 V5 3 teams > Movella (MA6, MA7, MA8)
19:00 - 20:30 Meisjes A8 V5 3 teams > Movella (MA6, MA7, MA8)
19:30 - 20:30 Dames Jong 5 V2 - CD 2e zelfverzorgende training
20:00 - 21:30 Dames Jong 1 V1 - CD
20:00 - 21:30 Heren Jong 1 V2 - AB 2e zelfverzorgende training
20:00 - 21:30 Zoetermeer D30A V1 - AB Peter Lavin
20:15 - 21:45 Heren 3 V3 - AB Roderick Vinck
20:15 - 21:45 Heren 5 V3 - CD Dick Verweij
20:30 - 21:30 Dames Jong 2 V4 - CD 2e zelfverzorgende training
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V1
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V2
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V3
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V4
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V5
17:30 - 19:00 Jongens A3 V5 3 teams > Movella (JA3, JB2, JB3)
17:30 - 19:00 Jongens B2 V5 3 teams > Movella (JA3, JB2, JB3)
17:30 - 19:00 Jongens B3 V5 3 teams > Movella (JA3, JB2, JB3)
17:30 - 19:00 Meisjes D2 V3 - AB MD2 >
17:45 - 18:45 Meisjes C3 V4 - AB 2e zelfverzorgde training. Optie 2
18:45 - 19:45 Meisjes B3 V4 - AB 2e zelfverzorgende training
18:45 - 19:45 Meisjes B4 V4 - CD 2e zelfverzorgende training
19:00 - 20:30 Dames Jong 4 V2 - AB Edward Konijnendijk
19:00 - 20:30 Jongens A2 V2 - CD JA2 > Denise Scholten
19:00 - 20:00 Jongens B4 V1 - AB 2e zelfverzorgende training
19:00 - 20:30 Meisjes B1 V3 - CD MB1 > Marcel v Breda
19:00 - 20:30 Meisjes B2 V3 - AB MB2 > Loek
19:00 - 20:00 Meisjes B5 V1 - CD 2e zelfverzorgende training
19:00 - 20:30 Meisjes B6 V5 3 teams > Movella (MB6, MB7, MB8)
19:00 - 20:30 Meisjes B7 V5 3 teams > Movella (MB6, MB7, MB8)
19:00 - 20:30 Meisjes B8 V5 3 teams > Movella (MB6, MB7, MB8)
19:00 - 20:00 Meisjes C4 Vmini 2e zelfverzorgende training
20:00 - 22:00 Heren 1 V1 Oefenwedstrijd tegen Derby H1
20:30 - 22:00 Dames 2 V3 - AB Dames 2 > Loek
20:30 - 22:00 Heren 2 V3 - CD Heren 2 > Joep
20:30 - 22:00 Veteranen XXL V2 - AB Edward Konijnendijk
20:30 - 22:00 Zoetermeer H35A V2 - CD
20:30 - 22:00 Zoetermeer H45A V4 - AB Let op veld gewijzigd
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V1
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V2
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V3
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V4
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V5
16:30 - 18:30 Jongste Jeugd Trainingsgroep Vmini Keeperstraining
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 V2 - D carrousseltraining
16:30 - 17:30 Jongens 6E2 V2 - D carrousseltraining
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 V2 - A carrousseltraining
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 V2 - A carrousseltraining
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 V2 - B carrousseltraining
16:30 - 17:30 Meisjes 6E4 V2 - B carrousseltraining
16:30 - 17:30 Meisjes 6E5 V2 - C carrousseltraining
16:30 - 17:30 Meisjes 6E6 V2 - C carrousseltraining
16:30 - 17:30 Meisjes 8E3 V4 - B
16:30 - 17:30 Meisjes 8E5 V4 - D
16:30 - 17:30 Meisjes 8E6 V4 - C
16:30 - 17:30 Meisjes F1 V5 - A 2e zelfverzorgende training
16:45 - 17:45 Jongens 8E1 Alice Janssen
Max Scholtes
V1 - D
17:00 - 18:30 Jongens C2 V3 - AB JC2 > Maurits & Merlijn Dergent
17:00 - 18:30 Meisjes C1 V3 - CD MC1 > Jan Willem
17:00 - 18:30 Talententraining jr. V1 - ABC Talenten training junioren o.b.v.Robert Noall
17:30 - 18:30 Junioren Trainingsgroep V5 2e D-training
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 V2 - D
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Madelief van der Zwan
Roos van der Zwan
V2 - B
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 V2 - A
17:45 - 18:45 Meisjes 8E1 Marit van der Kroft
Valerie Muntendam
V1 - D
18:00 - 19:30 Dames Jong 2 V4 - AB Movella
18:00 - 19:30 Dames Jong 6 V4 - CD Movella
18:30 - 19:30 Junioren Trainingsgroep V5 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 V3 - CD JB1 > Matthijs
18:30 - 20:00 Jongens C1 V3 - AB JC1 > Maurits & Merlijn Dergent
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Emmi Hamers V2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C7 V2 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes D3 V5 - CD voorlopig
19:00 - 20:30 Jongens A1 V1 - CD JA1 > Rens & Thijmen
19:00 - 20:30 Meisjes A1 V1 - AB MA1 > Robert
19:30 - 21:00 Dames Jong 5 V4 - AB Movella
19:30 - 21:00 Heren Jong 1 V4 - CD Movella
19:30 - 20:30 Meisjes B6 V2 - CD 2e zelfverzorgende training
19:30 - 20:30 Meisjes C5 V5 - CD 2e zelfverzorgende training
19:30 - 20:30 Meisjes C6 V5 - AB 2e zelfverzorgende training
20:00 - 21:00 Dames Jong 3 V2 - AB 2e zelfverzorgende training
20:00 - 21:30 Meisjes A2 V3 - AB Olv Maurits
20:00 - 21:00 Meisjes A7 V3 - CD 2e zelfverzorgende training
20:30 - 21:30 Meisjes A3 V1 - AB 2e zelfverzorgende training
20:30 - 21:30 Meisjes A4 V1 - CD 2e zelfverzorgende training
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 MHCZ Techniek Academie V1
09:00 - 10:30 ONFIRE Hockeyschool V4 Start vanaf 12 september 2021
10:30 - 12:00 Trimhockey V2 Zondag trimmers > Dick Verweij