Luchtfoto MHCZ - kopie.jpg Heren 1 2020 complet.jpg Goalie.jpg Jeugdfonds header.png Actiefoto H1 2020.jpg Welkom 2019 bij 5950x1450 mm klein.jpg Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg Rabofandag.jpg Dames 1 2020 s.jpg Afbeelding MHCZ App 2019-klein.jpg Ballen.jpg Kerstclinic2020head.jpg Veld 2 sneeuw header.jpg
 
 

Heren 1

Spelers Heren 1

Constantijn de Beaufort
Tobias de Beer
Thijmen Bosman
Jeroen van Brugge
Thomas van Dillen
Flip Ensink
Taco Filippo
Thomas den Haan
Ruben Ideler
Richard Jonas
Olivier Juffermans
Rens Kamminga
Iestyn Kras
Olivier Oosterbeek
Tycho de Rijke
Victor van Rossum
Rolf Spuyman
Wouter Vink
Jesper van der Vis

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Edward Konijnendijk
Manager Harry Spuyman
Assistent trainer Joep Stoop
Trainer / Coach Rutger den Hartog
Assistent trainer / coach Leander Bakkeren
Fysiotherapeut Tim Konings

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Roomburg H1 5 15 5 0 0 17 6 0
2 Rijswijk H1 6 14 4 2 0 16 6 0
3 Zoetermeer H1 5 11 3 2 0 14 8 0
4 Schiedam H1 6 11 3 2 1 13 10 0
5 Ommoord H1 6 10 3 1 2 13 10 0
6 Pollux H1 6 10 3 1 2 12 12 0
7 HUDITO H1 6 7 2 1 3 14 8 0
8 Forescate H1 5 6 2 0 3 9 13 0
9 DSHC H1 5 5 1 2 2 11 9 0
10 Etten-Leur H1 6 4 1 1 4 14 19 0
11 IJssel H1 6 3 1 0 5 6 15 0
12 Warande H1 6 0 0 0 6 6 29 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Forescate H1 HUDITO H1 2-1
Rijswijk H1 Etten-Leur H1 5-1
Warande H1 Pollux H1 2-4
IJssel H1 Schiedam H1 2-3
Zoetermeer H1 Ommoord H1 3-0
DSHC H1 Roomburg H1 0-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Schiedam H1 Rijswijk H1 1-1
Ommoord H1 IJssel H1 4-0
Roomburg H1 Forescate H1 3-2
Etten-Leur H1 DSHC H1 2-2
HUDITO H1 Warande H1 7-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
IJssel H1 Pollux H1 0-1
Forescate H1 Etten-Leur H1 3-2
Ommoord H1 Schiedam H1 2-0
Zoetermeer H1 HUDITO H1 1-1
Warande H1 Roomburg H1 1-6
DSHC H1 Rijswijk H1 1-2
DONDERDAG 24 SEPTEMBER 2020
Pollux H1 Zoetermeer H1 2-4
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Rijswijk H1 Forescate H1 3-0
Etten-Leur H1 Warande H1 3-1
HUDITO H1 IJssel H1 3-0
Pollux H1 Ommoord H1 2-2
Schiedam H1 DSHC H1 2-2
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Pollux H1 Schiedam H1 1-3
Warande H1 Rijswijk H1 1-3
IJssel H1 Roomburg H1 0-1
Zoetermeer H1 Etten-Leur H1 4-3
Ommoord H1 HUDITO H1 2-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
DSHC H1 Warande H1 6-0
Rijswijk H1 Zoetermeer H1 2-2
HUDITO H1 Pollux H1 1-2
Etten-Leur H1 IJssel H1 3-4
Schiedam H1 Forescate H1 4-2
Roomburg H1 Ommoord H1 4-3