Dames 1 23-24.jpg Actie H1.jpg Heren 1 23-24.JPG D1-actie.jpg Luchtfoto header website.jpg Hockeyballen.jpg Groepsfoto Rabo Fandag header website.jpg MHCZ clubapp.jpg Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg Ballenmeisjes D1.jpg
 
 

Heren 1

Spelers Heren 1

D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58031.jpg
Tobias de Beer
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58032.jpg
Thomas van Dillen
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58035.jpg
Niels van Disseldorp
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58026.jpg
Flip Ensink
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\59202.jpg
Taco Filippo
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58023.jpg
Thomas den Haan
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58028.jpg
Ruben Ideler
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58025.jpg
Richard Jonas
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\55642.jpg
Olivier Juffermans
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58033.jpg
Rens Kamminga
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58037.jpg
Bastiaan Loehr
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58077.jpg
Olivier Oosterbeek
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58024.jpg
Tycho de Rijke
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58036.jpg
Micha Tanis
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58034.jpg
Jesse Tanis
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58030.jpg
Wouter Vink
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58029.jpg
Jesper van der Vis
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58027.jpg
Yorick van der Vis

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer / Coach Constantijn de Beaufort
Assistent Trainer / Coach Leander Bakkeren
Manager Annelies van der Vis
Assistent Manager Jeroen van Brugge
Assistent Manager Edward Konijnendijk
Video Edward Konijnendijk

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Houten H1 HUDITO H1 14:45
IJssel H1 Derby H1 14:45
Schiedam H1 Groen-Geel H1 14:45
Ommoord H1 Fletiomare H1 14:45
Rijswijk H1 Alecto H1 14:45
Zoetermeer H1 Barendrecht H1 14:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 HUDITO H1 11 29 9 2 0 27 10 0
2 Houten H1 11 27 8 3 0 27 14 0
3 Zoetermeer H1 11 23 7 2 2 33 12 0
4 Rijswijk H1 11 23 7 2 2 28 10 0
5 Fletiomare H1 11 16 5 1 5 25 19 0
6 Alecto H1 11 16 5 1 5 24 20 0
7 Derby H1 11 16 5 1 5 27 24 0
8 Groen-Geel H1 11 10 3 1 7 26 35 0
9 Ommoord H1 11 10 3 1 7 21 35 0
10 Schiedam H1 11 7 2 1 8 19 32 0
11 IJssel H1 11 7 2 1 8 16 37 0
12 Barendrecht H1 11 5 1 2 8 14 39 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt Hockeyclub Barendrecht H1 14:45 thuis - JHD Notarissen veld 1
3 mrt R.H.V. Leonidas H1 n.n.b thuis - JHD Notarissen veld 1
8 mrt Groen-Geel H1 20:30 uit
10 mrt L.S.C. ALECTO H1 14:45 uit
17 mrt MHC Fletiomare H1 n.n.b thuis
24 mrt Rijswijksche Hockey Club H1 14:45 uit
7 apr OMHC H1 14:45 uit
14 apr HC De IJssel H1 n.n.b thuis
21 apr HC Schiedam H1 n.n.b uit
28 apr Hockey Club Houten H1 n.n.b thuis
12 mei D.H.C. Hudito H1 n.n.b uit
26 mei Groen-Geel H1 n.n.b thuis
2 jun H.C. Derby H1 14:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Alecto H1 Rijswijk H1 (0-1)final
Fletiomare H1 Ommoord H1 (3-2)final
Barendrecht H1 Zoetermeer H1 (1-4)final
Derby H1 IJssel H1 (5-1)final
HUDITO H1 Houten H1 (1-1)final
Groen-Geel H1 Schiedam H1 (2-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Schiedam H1 Derby H1 (3-2)final
Houten H1 Groen-Geel H1 (5-1)final
Zoetermeer H1 Alecto H1 (4-0)final
IJssel H1 Barendrecht H1 (4-2)final
Ommoord H1 HUDITO H1 (1-2)final
Rijswijk H1 Fletiomare H1 (3-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Barendrecht H1 Schiedam H1 (4-4)scheduled
Alecto H1 IJssel H1 (3-2)final
Groen-Geel H1 HUDITO H1 (3-3)final
Derby H1 Houten H1 (2-4)final
Fletiomare H1 Zoetermeer H1 (4-4)final
Rijswijk H1 Ommoord H1 (4-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
IJssel H1 Fletiomare H1 (1-2)final
Schiedam H1 Alecto H1 (0-1)final
Ommoord H1 Groen-Geel H1 (4-3)final
Zoetermeer H1 Rijswijk H1 (2-2)final
Houten H1 Barendrecht H1 (3-2)final
HUDITO H1 Derby H1 (3-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Barendrecht H1 HUDITO H1 (0-3)final
Alecto H1 Houten H1 (3-3)final
Fletiomare H1 Schiedam H1 (5-0)final
Zoetermeer H1 Ommoord H1 (7-0)final
Derby H1 Groen-Geel H1 (5-3)final
Rijswijk H1 IJssel H1 (5-0)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Schiedam H1 Rijswijk H1 (0-3)final
Houten H1 Fletiomare H1 (1-0)final
HUDITO H1 Alecto H1 (2-1)scheduled
Groen-Geel H1 Barendrecht H1 (4-0)final
Ommoord H1 Derby H1 (2-5)final
DONDERDAG 26 OKTOBER 2023
IJssel H1 Zoetermeer H1 (0-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Fletiomare H1 HUDITO H1 (1-2)final
IJssel H1 Ommoord H1 (3-2)final
Barendrecht H1 Derby H1 (2-4)final
Alecto H1 Groen-Geel H1 (4-2)final
Rijswijk H1 Houten H1 (0-2)final
Zoetermeer H1 Schiedam H1 (4-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Groen-Geel H1 Fletiomare H1 (3-5)final
Derby H1 Alecto H1 (1-4)final
Schiedam H1 IJssel H1 (4-0)final
Houten H1 Zoetermeer H1 (2-1)final
HUDITO H1 Rijswijk H1 (2-0)final
Ommoord H1 Barendrecht H1 (2-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Schiedam H1 Ommoord H1 (4-5)final
Alecto H1 Barendrecht H1 (6-0)final
Rijswijk H1 Groen-Geel H1 (5-1)scheduled
Zoetermeer H1 HUDITO H1 (0-1)final
IJssel H1 Houten H1 (3-3)final
Fletiomare H1 Derby H1 (0-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Barendrecht H1 Fletiomare H1 (1-0)final
Alecto H1 Ommoord H1 (1-2)final
Groen-Geel H1 Zoetermeer H1 (0-2)scheduled
Derby H1 Rijswijk H1 (0-0)final
Houten H1 Schiedam H1 (2-1)final
HUDITO H1 IJssel H1 (4-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Fletiomare H1 Alecto H1 (3-1)final
Schiedam H1 HUDITO H1 (1-4)final
Rijswijk H1 Barendrecht H1 (5-0)final
Zoetermeer H1 Derby H1 (2-1)final
IJssel H1 Groen-Geel H1 (1-4)final
Ommoord H1 Houten H1 (0-1)final